gps برای سگ

gps جی پی اس برای سگ

پت شاپ آتاپت: صاحبان حیوانات خانگی مسئول نگهداری از حیوانات خانگی خود هستند و اطمینان حاصل می‌کنند که آن‌ها همیشه از آسیب فیزیکی محافظت می‌کنند. متأسفانه، برخی از سگ‌ها بزرگتر از بقیه هستند، که کار یک والدین حیوان خانگی خوب را سخت‌تر می‌کند. دستگاه‌های GPS ردیابی حیوان خانگی را آسان می‌کنند. برای درک کامل از مزایای ردیابی حیوان خانگی با ما در این همراه باشید.

ردیاب و جی پی اس سگ
ردیاب و جی پی اس سگ

هشدار نویز

برخی از سگ‌ها به راحتی با صداهای بلند یا غیرمنتظره می‌ترسند. این زنگ هشدار صدا نامیده می‌شود و حدود ۴۰ درصد از نیش‌ها را تحت تأثیر قرار می‌دهد. این وضعیت می‌تواند باعث شود حیوان خانگی هنگام ترس ناگهان فرار کند. ردیاب جی پی اس به والدین حیوانات خانگی اجازه می‌دهد تا به سرعت حیوان خانگی ترسیده خود را ردیابی و پیدا کنند.

هر ثانیه خطر آسیب را افزایش می‌دهد

سگ‌ها می‌توانند در هر زمانی ناپدید شوند، از جمله زمانی که صاحب آن‌ها در محل کار است یا از خانه دور است. وقتی این اتفاق می‌افتد، ممکن است چندین ساعت طول بکشد تا متوجه شوند که حیوان خانگی‌شان جایی نیست که باید باشد. هر ثانیه ناپدید شدن حیوان خانگی احتمال آسیب دیدن یا حتی مرگ او را افزایش می‌دهد. خوشبختانه، برخی از ردیاب‌های GPS می‌توانند اعلان‌هایی را ارسال کنند تا به مردم اطلاع دهند که حیوان خانگی آن‌ها فرار کرده است.

مسافرت رفتن

هنگامی که حیوانات خانگی صاحبان خود را در سفر همراهی می‌کنند، اغلب فرصت‌های مختلفی برای بازی دارند. این امر به ویژه زمانی مشکل ساز می‌شود که مردم با موقعیت و خطرات احتمالی منطقه آشنا نباشند. همچنین، اگر حیوان خانگی گمشده به موقع پیدا نشود، خطر ماندن در آن وجود دارد. با ردیاب gps این مشکلات تا حد زیادی کاهش می‌یابد.

وقتی سگ‌ها تعقیب می‌کنند

برای برخی از گونه‌های سگ نیاز به تعقیب حیوانات دیگر یک امر غریزی است. اگر نیاز به تعقیب و گریز این سگ‌ها را تحت تاثیر قرار دهد، می‌توانند به سرعت فرار کرده و ناپدید شوند. سگ‌هایی که قلاده بسته‌اند حتی می‌توانند صاحبان خود را غافلگیر کنند و از قلاده فرار کنند. حتی اگر خیلی دور نرفته باشند، یک ردیاب GPS می‌تواند زمان صرف شده برای جستجوی آن‌ها را کاهش دهد.

سگ‌ها حفاری می‌کنند و می‌پرند

نرده‌ها راه حلی متداول برای نگهداری سگ در حیاط خود و خارج از منزل هستند، اگرچه آن‌ها در بیشتر مواقع در این امر موفق هستند، برخی از سگ‌ها هستند که می‌دانند چگونه از روی یک حصار بپرند، و برخی دیگر هستند که به شدت زیر آن را حفر می‌کنند تا بیرون بیایند. قلاده جی پی اس می‌تواند به صاحبان کمک کند تا حیوان خانگی فراری خود را بازگردانند.

در باز مانده

عموماً وقتی افراد مراجعه می‌کنند، آنقدر مؤدب هستند که هنگام ورود درب ورودی را ببندند. متأسفانه در بعضی همیشه اینطور نیست. اگر این اتفاق بیفتد، این احتمال وجود دارد که حیوان خانگی خانواده بدون توجه در خیابان‌ها سرگردان شود.

قدردانی

سرقت حیوانات یک مشکل رو به رشد است. از آنجایی که حیوانات خانگی را می‌توان به هر کسی فروخت، از جمله افرادی که خواهان نوع خاصی از حیوان خانگی و آزمایشگاه هستند، بازاری برای درآمدزایی مجرمان وجود دارد. برخی حتی ممکن است یک حیوان خانگی خانوادگی را تا زمان پرداخت باج نگهداری کنند. انسان‌ها می‌توانند حیواناتی را بدزدند که هیچ محدودیتی ندارند، حتی با علم به اینکه ولگرد نیستند. ریزتراشه و ردیابی GPS می‌تواند از دزد جلوگیری کند یا به صاحبان کمک کند حیوان خانگی دزدیده شده را بازگردانند.

فعالیت تغییر می‌کند

علاوه بر ردیابی مکان سگ، GPS ویژگی‌های دیگری نیز دارد که بسیار مفید و حتی به طور بالقوه نجات دهنده هستند. برخی از ردیاب‌های جی‌پی‌اس نیز می‌توانند سطح فعالیت سگ را ردیابی کنند و مالک را از تخلفات یا تغییرات آگاه کنند. این مهم است زیرا تغییرات در سطوح انرژی حیوان می‌تواند نشانه‌ای از این باشد که از برخی مشکلات سلامتی رنج می‌برد.

رفتار ناشناخته

در بیشتر موارد، مردم با نحوه رفتار حیوانات خانگی و احتمال واکنش آن‌ها آشنا هستند. با این حال، هنگامی که یک حیوان خانگی به فرزندی قبول می‌شود، این چیزها ناشناخته هستند. ماهیت غیرقابل پیش بینی رفتار حیوان خانگی جدید مستلزم کنترلی است که دستگاه‌های ردیاب GPS می‌توانند ارائه دهند.

پرستار بچه برای حیوانات خانگی

اغلب صاحبان حیوانات خانگی افرادی را برای ارائه خدمات به حیوانات خانگی خود هنگامی که در محل کار خود هستند یا حتی زمانی که برای چند روز دور هستند استخدام می‌کنند. این افراد شامل ارائه دهندگان خدمات حیوانات خانگی مانند پرستار بچه‌ها و سگها هستند. در طول مراقبت از این افراد، سگ‌ها می‌توانند راهی برای رهایی خود و گم شدن در این فرآیند پیدا کنند. با استفاده از GPS، والدین حیوانات خانگی می‌توانند خیال خود را راحت کنند و زمانی که حیوان مورد علاقه خود را تحت مراقبت شخص دیگری هستند، پیگیری کنند.

از دست دادن یکی از اعضای خانواده جلوگیری کنید

حیوانات خانگی برای بسیاری از افراد شبیه به فرزندانشان هستند. مانند کودکان انسان، حیوانات خانگی دائما در معرض خطر هستند و نیاز به حمایت کسانی دارند که آن‌ها را دوست دارند. برای محافظت کامل و جلوگیری از از دست دادن یکی از اعضای خانواده چهار پا، از GPS در کنار سایر اقدامات امنیتی استفاده کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *