8 سگ برای نگهداری برای کسانی که در خانه های کوچک و بدون باغ زندگی می کنند

بسیاری از مردم فکر می کنند برای داشتن سگ بهتر است در خانه ای با باغ زندگی کنید. به خاطر همین فکر، مردم باید از دور به آن دوستی گرمی که همیشه آرزویش را داشتند نگاه کنند. با این حال، اگر می‌دانستید که سگ‌هایی وجود دارند که باغ ندارند و حتی در آپارتمان‌های کوچک می‌توانند در کنار صاحبانشان با خوشی و آرامش زندگی کنند، آیا ملاقات با ارزشمندترین همدم خود را برای این مدت به تاخیر می‌اندازید؟ در این مقاله لیستی در مورد سگ های خانگی آماده کرده ایم که بدون نیاز به مساحت های بزرگ در باغ می توانند به راحتی زندگی کنند. ما اطلاعاتی در مورد انواع سگ هایی که پارس نمی کنند جمع آوری کرده ایم، به خصوص برای کسانی که در آپارتمان زندگی می کنند. امیدواریم از خواندن این مقاله لذت ببرید و با خیال راحت با دوست وفادار خود آشنا شوید.

سگ پاگ

پاگ

تنها بخش سخت زندگی در آپارتمان با پاگ، که نژاد بسیار قابل توجهی با چهره چروکیده، کوچک و بامزه اش است، این است که این سگ های بامزه زیاد خروپف می کنند. این نژاد که برای زندگی با خانواده بسیار مناسب است زیرا آنها با بچه ها خیلی خوب کنار می آیند، همچنین برای کسانی که تنها زندگی می کنند بسیار ایده آل است، زیرا آنها بیش از حد فعال نیستند. برای کسانی که کار می کنند و تنها زندگی می کنند، عدم نیاز به فعالیت زیاد پاگ را به انتخاب خوبی تبدیل می کند. این نژاد که جزو انواع سگ های غیر پارس است، باید دلیل خوبی برای پارس کردن داشته باشد. اگرچه موهایشان کوتاه است، اما به ریزش زیاد شهرت دارند و نظافت آن کمی بیشتر از سایر نژادها است. به ویژه، چین های ایجاد شده توسط چین و چروک ها باید روزانه تمیز شوند.

سگ بیچون فریز

بیچون فریز

از جمله سگ هایی که می توان در خانه نگهداری کرد، این سگ ها که با پارس نکردن و عدم ریختنشان جلب توجه می کنند کاملا پرانرژی هستند. آنها باید در طول روز پیاده روی کنند و زیاد بازی کنند. تنها ماندن طولانی مدت برای سگ های این نژاد سخت است، به خصوص شیفت های طولانی و صبح ها در مطب باعث می شود این سگ های بامزه دلشان را بشکنند. این سگ ها به خوبی با بچه ها کنار می آیند و به داشتن باهوشی بالا معروف هستند. بنابراین برای خانواده های پرجمعیت نیز بسیار مناسب هستند. این سگ ها که نیاز به مراقبت زیادی ندارند، تمایل بسیار کمی به پارس کردن دارند.

سگ چیهواهوا

چیهواهوا

این سگ های کوچولو که از فیلم های هالیوودی با آن ها آشنا هستیم، که به همراهان ستاره ها شناخته می شوند، به داشتن بسیار مهربان، باهوش و فعال معروف هستند. از آنجایی که اندازه آنها بسیار کوچک است، کودکان بسیار کوچک ممکن است هنگام بازی با آنها آسیب ببینند. آنها نیاز به نگهداری زیادی ندارند، اما باید حداقل 30 دقیقه در روز حرکت کنند. این سگ ها اگر به خوبی آموزش نبینند می توانند بسیار پر سر و صدا باشند. به همین دلیل است که اگر می خواهید در آپارتمانی با چیهواهوا زندگی کنید، مهم است که اطمینان حاصل کنید که آنها آموزش سگ توسط مربی سگ کار کشته آموزش دریافت کنند.

سگ پودل

پودل

پودل جزو باهوش ترین سگ های دنیا هستند، اندازه های مختلفی دارند. آنها در چهار سایز مینیاتوری، استاندارد، متوسط ​​و اسباب بازی (زینتی) عرضه می شوند. این سگ های بسیار ساکت به خاطر خلق و خوی مهربان و آرام خود معروف هستند. تمایل به پارس بسیار کم است. آنها خیلی خوب با بچه ها کنار می آیند و انرژی لازم برای همراهی با بازی آنها را دارند. آنها دوست ندارند برای مدت طولانی تنها باشند.

سگ شیبا اینو

شیبا اینو

این سگ ها که اعضای یکی از قدیمی ترین نژادهای سگ ژاپنی هستند، به دلیل ساختار گوش مشخص و بسیار چابک خود شناخته شده اند. این سگ های بامزه، که زیاد آب نمی ریزند و تمایلی به پارس کردن ندارند، مگر اینکه احساس خطر کنند، به طور کلی با بچه ها خوب هستند. دو بار در سال، در انتقال فصول، با این تفاوت که به شدت ریزش می کنند، معمولاً کمتر می ریزند و مراقبت از آنها بسیار آسان است.

سگ بوستون تریر

بوستون تریر

این نژاد با ظاهری زیبا، حالت زیبا و قلب بزرگ خود در زمره سگ هایی است که می توان در خانه به آنها غذا داد. این سگ ها که هر از گاهی ممکن است بیش فعالی داشته باشند، معمولا ترجیح می دهند در خانه چرت بزنند. به همین دلیل، آنها نیاز به پیاده روی منظم و بازی در فضای باز دارند. تمیز کردن هر روز صورت آنها و شانه کردن موهایشان یک بار در هفته برای نگهداری آنها بیش از اندازه کافی خواهد بود.

سگ کاوالیر کینگ چارلز اسپانیل

کاوالیر کینگ چارلز اسپانیل

این سگ های زیبا، گاهی اوقات خراب، باهوش و شیرین، جزو محبوب ترین سگ های خانگی هستند. این نژاد که جزو انواع سگ های غیر پارس است، می تواند خود را با خانواده های پرجمعیت وفق دهد زیرا با بچه ها کنار می آیند. تمایل به پارس کردن آنها بسیار کم است و اصرار پارس کردن معمولاً زمانی رخ می دهد که یک غریبه پشت در باشد. آنها نیازی به ورزش زیاد ندارند، نباید آنها را در خیابان تنها گذاشت. از آنجایی که ریزش متوسطی دارند، باید مرتباً مسواک زده شوند.

سگ بولداگ انگلیسی

بولداگ انگلیسی

اگرچه آنها ظاهری سرسخت دارند، اما در واقع به عنوان همراهانی بسیار مهربان و دوست داشتنی شناخته می شوند. آنها دوست ندارند زیاد حرکت کنند، معمولا ترجیح می دهند لذت ببرند و بخوابند. کنترل وزن باید رعایت شود، این امکان وجود دارد که به راحتی دچار مشکل چاقی شوند. آنها با بچه ها خیلی خوب کنار می آیند و همیشه با آنها مهربان هستند. آنها معمولاً نمی خواهند پیاده روی کنند، اما برای سلامتی آنها بسیار مهم است که حتی اگر به زور باشد. آنها در بین نژادهای سگی که پارس نمی کنند شهرت بسیار محبوبی دارند زیرا برای پارس کردن تنبل هستند.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *