دستشویی سگ در پیاده روی

پت شاپ آتاپت: یکی از کارهای روزمره ما با سگ هایمان، گردش هایی است که انجام می دهیم. در این گردش‌ها، هدف ما این است که نیاز سگ شما به حرکت همراه با نیازهای دفع ادرار و مدفوع را برآورده کنیم.

دستشویی سگ در پیاده روی

سگ ها به دلیل متابولیسم خود، نیازهای توالت خود را در کف های قابل جذب خارج از محل زندگی خود برآورده می کنند. بر اساس این اطلاعات می توان گفت که هیچ سگی وجود ندارد که آموزش توالت را ندیده باشد، با وجود اینکه پس از غیرفعال کردن اشتباهات صاحبانش به سن بلوغ رسیده است. نکته مهم در اینجا این است که صبورانه منتظر فرآیند بلوغ لازم برای یافتن رفتار مناسب باشید و با توجه به ترفندهای کوچک، رشد رفتار درست را تحریم نکنید.

نکته اصلی که در آموزش توالت در بیرون باید به آن توجه کنیم این است که خیابان را به تمیزی خانه خود رها کنیم. فضولات سگمان را باید با کیسه توالت سگ جمع کنیم و دور بریزیم.

از آنجایی که کیسه های توالت مطابق با اندازه های دست ما تولید می شوند، استفاده از آنها آسان و کاربردی است. از آنجایی که به راحتی پاره نمی شود، به راحتی می توانیم مدفوع سگ خود را با دست جمع کنیم.

یکی از رایج ترین اشتباهاتی که صاحبان حیوانات خانگی تا زمانی که آموزش توالت ایجاد نشود، انجام می دهند این است که سگ های خود را زمانی که در بند هستند به مناطق مختلف می برند و منتظر می مانند تا با پیاده‌روی طولانی مدت نیازهای توالت خود را برطرف کنند. در چنین حالتی سگ هیجان زده شما به تماشای محیطی که مورد علاقه اوست راضی می شود و توالت خود را در خانه پنهان می کند.

بعد از اینکه منطقه امنی پیدا کردید که دوست پشمالوی شما بتواند به توالت برود، باید مرتباً به همان نقطه بروید. در صورت امکان، باید سگ خود را رها کنید یا افسار را تا حد امکان طولانی نگه دارید. در این مدت نباید به او علاقه مند شوید تا بتواند با اطرافیانش ارتباط برقرار کند.

شایان ذکر است که به خصوص سگ های ماده ممکن است در زمانی که صاحبان آنها خیلی نزدیک هستند، برای رفتن به توالت تردید کنند.

اگر نمی‌خواهیم کیسه‌ای را که بعد از اجابت مزاج جمع‌آوری می‌کنیم در گردش‌هایمان با سگ حمل کنیم، می‌توانیم از ظرف کیسه توالت سگ تولید شده برای این کار نیز استفاده کنیم. این یکی از اصلی ترین وسایلی خواهد بود که همراه با کیف توالت و همچنین بند در گردش های خود خواهیم برد.

یکی از کارهای روزمره حیوانات خانگی تغذیه و دیگری نیاز به توالت است. اگر حداقل دو بار در روز سگ های خود را برای پیاده‌روی برای رفتن به توالت بیرون می آوریم، حتماً باید ظرف جمع‌آوری مدفوع همراه خود داشته باشیم. به همین دلیل، کیسه توالت و همچنین انبار غذا باید همیشه در دسترس باشد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *