چگونه بهترین پوزه بند را برای سگ خود انتخاب کنیم؟

پت شاپ آتاپت: پوزه بند یکی از محصولات سگ مورد بحث و سوء تفاهم است. این محصولات، که تصور می‌شود فقط توسط سگ‌های تهاجمی پوشیده می‌شوند یا باید استفاده شوند، عملکردهای زیادی در هسته خود دارند. هنگامی که برای هدف مناسب، در زمان مناسب و به روش توصیه شده استفاده می شود، سگ ها، سایر حیوانات و افراد را ایمن نگه می دارد.

بهترین پوزه بند سگ

در این مقاله در مورد پوزه بند سگ مرتبط با رفتار پرخاشگرانه، “آیا پوزه بند سگ مضر است؟”، “پوزه بند سگ چه کاربردی دارد؟”، “آیا پوزه بند سگ از پارس کردن جلوگیری می کند؟” و البته “چگونه پوزه بند سگ را انتخاب کنیم؟”

می توانید پاسخ متداول ترین سؤالات را پیدا کنید مانند:

پوزه بند سگ چه کاری انجام می دهد؟

مشخص است که شرایط مختلفی وجود دارد که صاحبان سگ را به استفاده از این محصول سوق می دهد. پوزه بند سگ در هنگام پیاده‌روی، از جمله آموزش سگ، در طول فعالیت هایی که با هم انجام می شود، در طول بررسی های دامپزشکی یا زمانی که شرایط خاصی وجود دارد، راحتی زیادی ارائه می دهد.

مزایای پوزه بند سگ را می توان به شرح زیر فهرست کرد:

سگ زخمی یا ترسیده ممکن است در نتیجه استرس مستعد گاز گرفتن شود، حتی اگر معمولاً خلق و خوی ندارد. به همین ترتیب، دوستان ما که بیمار هستند یا مشکلات مزمن سلامتی دارند، ممکن است برای محافظت از خود در طول روند رنج، رفتارهای گاز گرفتن از خود نشان دهند.

در چنین مواردی، استفاده از پوزه بند سگ از نظر اطمینان از ایمنی صاحب آنها و دامپزشکان در هنگام مراجعه به کنترل های دامپزشکی یا حمل و نقل بسیار مفید خواهد بود.

پوزه بند سگ می تواند ایمنی حیوانات دیگر و غریبه ها را هنگام اتصال به سگ هایی که رفتار تهاجمی از خود نشان می دهند تضمین کند. استفاده از آن همچنین برای سگ هایی که سابقه گاز گرفتن دارند یا پتانسیل بالایی برای گاز گرفتن دارند بسیار مفید خواهد بود.

در این مرحله باید در نظر داشت که دهان گیرها عملکرد اصلاح رفتار را ندارند و فقط از موقعیت های ناخواسته جلوگیری می کنند. بهترین کار برای سگ هایی که نیاز به تغییرات رفتاری دارند با دریافت حمایت از دامپزشکان یا مربیان، روانشناسی سالم تری داشته باشند.

پوزه بند سگ هنگام ورود به محیط های شلوغ نیز راحتی را فراهم می کند. سگ هایی که در محیط های شلوغ به اندازه کافی اجتماعی نیستند و تحت استرس نیستند، ممکن است حرکات تهاجمی از خود نشان دهند. این خطر ممکن است با حضور کودکان در محیط افزایش یابد.

حتی اگر بچه‌ها مهربان هستند، ممکن است ناآگاهانه به سگ‌هایشان صدمه بزنند یا رفتارهایی از خود نشان دهند که می‌تواند تهدیدآمیز تلقی شود در حالی که سگ‌ها را دوست دارند. پوزه بند سگ برای جلوگیری از نتایج نامطلوب مفید است.

پوزه بند سگ در سال های اخیر اغلب در طول آموزش سگ ترجیح داده شده است. این محصولات، که محیط امنی را در حین کار با افرادی که تمایل به نشان دادن رفتار تهاجمی دارند، فراهم می‌کنند، همچنین امکان انجام تعمیرات معمول را به راحتی فراهم می‌کنند.

شما می توانید با کلیک بر روی اینجا محصولات موجود در دسته پوزه بند سگ ما را بررسی کنید و با انتخاب مدل مناسب با ساختار فک و دهان سگ خود از مشکلات ایمنی احتمالی جلوگیری کنید.

آیا پوزه بند سگ مضر است؟

انواع پوزه بند سگ شامل پوزه بندهای پارچه ای، پلاستیکی و فلزی است. هنگامی که انتخاب پوزه بند به درستی انجام شود، این محصولات برای سگ مضر نیستند.

با توجه به سایز فک، ساختار فک، ساختار بینی و استحکام فک سگ ها در هنگام انتخاب محصولات، آسایش دوستان ما کاهش نمی یابد و از ناراحتی های تنفسی نیز جلوگیری می شود.

موضوع دیگری که برای جلوگیری از ایجاد مشکلات جسمی و روانی در پوزه بند سگ باید مورد توجه قرار گیرد نحوه و زمان استفاده از این محصولات است.

پوزه بند سگ هرگز نباید برای تنبیه استفاده شود.

توصیه می‌شود زمانی که این محصولات احساس امنیت می‌کنند، از خوراکی‌ها و جملات مثبت استفاده کنید. علاوه بر این، این محصولات برای استفاده طولانی مدت توصیه نمی شوند.

آیا پوزه بند سگ از پارس کردن جلوگیری می کند؟

پوزه بند سگ از پارس کردن جلوگیری می کند زیرا از باز کردن آزادانه دهان سگ جلوگیری می کند. اما استفاده از این محصولات برای جلوگیری از پارس توصیه نمی شود.

سگ ها ممکن است وقتی هیجان زده، ترسیده، نگران، تنها هستند یا اضطراب جدایی دارند، برای دفاع از قلمرو خود یا برای جلب توجه پارس می کنند. وقتی پارس کردن مداوم می شود، مهم ترین گامی که باید بردارید این است که در نظر بگیرید که ممکن است یک مشکل رفتاری باشد و به دنبال حمایت باشید.

علاوه بر این، محصولات دهانی برای استفاده در ساعات طولانی مناسب نیستند، توصیه می شود برای دوره های کوتاه زمانی که دوستان ما تحت نظر هستند استفاده شوند. بنابراین، پوزه بند سگ نباید به عنوان روشی برای جلوگیری از پارس در نظر گرفته شود.

چگونه یک پوزه بند سگ را انتخاب کنیم؟

هنگام انتخاب از بین این محصولات که در انواع مختلف تولید می شوند، ابتدا باید طول بینی، دور بینی، طول از چانه تا ریشه، دور گردن، عرض چانه و ارتفاع چانه سگ خود را اندازه بگیرید. این معیارها باید اولویت اصلی شما در طول انتخاب باشد.

پس از انجام اندازه‌گیری‌ها، می‌توانید به محصولاتی با ویژگی‌های قابل تنظیم نیز روی آورید. زمانی که اطمینان حاصل کنید که محصولاتی که خریداری می کنید مناسب اندازه دوست شما هستند، این محصولات به روشی بسیار راحت مورد استفاده قرار می گیرند.

هنگام انتخاب، باید مواد را نیز در نظر بگیرید. برخی از محصولات ممکن است به شکل پارچه و برخی به شکل قفس فلزی یا پلاستیکی باشند. در این مرحله، هر چند وقت یکبار و برای چه هدفی از این محصولات استفاده می شود، اهمیت پیدا می کند.

عواملی مانند موادی که دوست شما با آن راحت خواهد بود، اینکه آیا دهان او باید به دلیل ساختار بینی باز بماند و مدت زمان استفاده از محصول بر انتخاب مواد تأثیر می گذارد. اگر قرار است این محصول برای مدت نسبتا طولانی استفاده شود، فرم قفس انتخاب بهتری خواهد بود زیرا به آنها اجازه می دهد راحت تر نفس بکشند و آب بنوشند.

با این حال، پوزه‌ بندهای پارچه‌ای نیز وجود دارند که به سگ‌ها اجازه می‌دهند آب بنوشند و جریان هوا را جریان دهند. به همین دلیل، انجام تحقیقات گسترده در هنگام تصمیم گیری محصول ضروری است.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *