کیف های حمل گربه شیک و سبک

پت شاپ آتاپت: اگرچه گربه ها معمولاً نمی خواهند زیستگاه خود را ترک کنند، ممکن است مجبور شوند با خانواده خود به سفر بروند. حتی گربه ای که هرگز سفر نکرده است فقط برای بازدید منظم از دامپزشک باید از زیستگاه خود دور شود.

کیف های حمل گربه شیک و سبک

در این مرحله، بسیار مهم است که دوستان پنجه خود را به روشی راحت و قابل اعتماد حمل کنیم. لازم است از بین مدل های کیف حمل گربه که به آنها احساس راحتی می کند و برای نیازهای غذا و آب آنها بسته به مدت سفر سفارشی می شود، انتخاب درستی داشته باشید.

امروزه با اهمیت روزافزون مراقبت از حیوانات خانگی، انواع مدل های کیف گربه ای بسیار متنوع تولید می شود. این محصولات با طراحی های شیک و همچنین سبک، ارگونومیک و راحت بودن جلب توجه می کنند.

کوله پشتی حمل گربه

این طرح ها که به عنوان کوله پشتی گربه نیز شناخته می شوند، برای گربه های کنجکاوی که از سفرهای کوتاه با صاحب خود لذت می برند، انتخابی ایده آل است.

این محصولات حمل که به عنوان یک کوله پشتی طراحی شده اند، برای همه شخصی سازی شده اند تا به راحتی از آن استفاده کنند. یک جعبه حمل گربه متوسط ​​می تواند تقریباً 1.5 کیلوگرم وزن داشته باشد و حمل این کیف با گربه برای مدت طولانی برای صاحب گربه چالش برانگیز است.

با این حال طرح های کوله پشتی به گونه ای تهیه شده است که حمل آن را آسان می کند. به این ترتیب، افرادی که می خواهند گربه خود را به تنهایی بیرون بیاورند، به راحتی می توانند ترجیح داده شوند.

طرح های کوله پشتی را می توان کیف گربه فضانورد، کیف حمل گربه شفاف نیز نامید.

کیف شانه گربه

این کیف‌ها که می‌توانیم آن‌ها را به‌عنوان نسخه پیشرفته‌تری از طرح‌های جعبه حمل گربه تعریف کنیم، دارای بند شانه‌ای پهن و پشتیبانی‌ شده هستند.

اگر هنگام حمل گربه به تنهایی نیاز دارید دستان خود را آزاد نگه دارید، کیف های شانه انتخاب مناسبی برای شما هستند.

کیف های شانه ای با توجه به شرایط استفاده، طرح های مختلفی دارند. طراحی چهار طرفه آن به گربه ها کمک می کند تا راحت تر وارد کیف شوند.

با این حال، گربه‌ها اغلب نمی‌خواهند داخل کیسه بروند، زیرا به آنها یادآوری می‌کند که به دامپزشک مراجعه می‌کنند. طرح هایی که از چهار طرف باز می شوند به گربه کمک می کنند تا به راحتی از کیف خارج شود و در مواقع لزوم می توان یک طرف مشخص را باز کرد و بررسی های دامپزشکی انجام داد.

تمام یا یک سطح از طرح های کیف شانه می تواند شفاف باشد. این قسمت که از مواد شفاف و بادوام تولید شده است با هدف قرار دادن کنجکاوی گربه ها به کیف ها اضافه می شود. گربه ای که دوست ندارد بیرون برود، با تماشای بیرون با چشمان کنجکاو، آرام تر می ماند.

کیف حمل گربه چرخدار

طراحی های چرخ دار به گربه ها اجازه می دهد تا به راحتی در مسافت های طولانی حمل شوند. دستگیره و چرخ های این طرح ها که ظاهری شبیه چمدان به اندازه کابین دارند اما برای حمل و نقل گربه ها سفارشی شده اند، حمل آن را بسیار راحت کرده است.

این طرح ها دارای جیب های اضافی نیز هستند که می توان از آنها برای حمل وسایل گربه استفاده کرد.

طراحی های چهار چرخ به حمل آسان چمدان در جاده های ناهموار کمک می کند و از تکان خوردن گربه در حین حمل و نقل جلوگیری می کند. برخی از طرح ها را می توان علاوه بر داشتن دو چرخ و یدک کش به عنوان کوله پشتی نیز استفاده کرد.

در این مرحله امکان انتخاب کیف با توجه به نیاز مصرفی وجود دارد.

جعبه حمل گربه

شناخته شده ترین، برگزیده ترین و مورد استفاده ترین مدل ها، مدل های جعبه حامل گربه هستند.

این محصولات سالهاست که توسط صاحبان حیوانات خانگی ترجیح داده می شود. این جعبه ها که به دلیل طراحی کلاسیک خود شناخته می شوند، در سال های اخیر با نیازها و انتظارات صاحبان حیوانات خانگی تغییر شکل داده اند.

طرح‌هایی با درب‌های پلاستیکی یا فلزی، مدل‌هایی با درب‌های بازشو از بالا، و طرح‌های ظروف حمل گربه با مخزن‌های مخصوص برای نگهداری آب و غذا با موفقیت به نیازهای مختلف پاسخ می‌دهند.

مدل های جعبه حمل گربه علاوه بر عملکردی که با گزینه های رنگ و بافت مختلف ارائه می دهند، با ظاهر شیک خود در سال های اخیر جلب توجه می کنند.

برای انتخاب کیف مناسب برای گربه، همیشه باید نیازهای اولویت دار او و گربه خود را تعیین کنید. پس از آن می توانید مدل ها را با توجه به سایز گربه، مدت سفری که انجام می دهد، الک کنید و در نهایت از بین مدل های جعبه گربه بند ارائه شده با گزینه های رنگی و طرحی مختلف، مطابق سلیقه خود انتخاب کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *