تفاوت بین غذاهای بدون غلات سگ چیست؟ چرا باید از آن استفاده کنم؟

پت شاپ آتاپت: هر چه سگ‌ها غذای باکیفیت‌تر و سالم‌تری داشته باشند، زندگی بهتری خواهند داشت. به همین دلیل باید حداقل به اندازه خود مراقب تغذیه دوستان سگ مان باشیم. نباید فراموش کنیم که یک غذای با کیفیت باعث افزایش کیفیت زندگی آنها نیز می شود.

غذاهای بدون غلات سگ

سگی که در خانه زندگی می کند هیچ شانسی برای انتخاب غذای خود ندارد. باید به فکر سالم ترین ها برای او باشید. استفاده از غذای سگ بدون دانه برای سلامتی سگ بسیار مهم است. غذاهای سگ تولید شده در گزینه های بدون غلات به طور کامل از گوشت واقعی تهیه می شوند و بسیاری از برندها حتی گوشت را کاملا تازه و بدون انجماد عرضه می کنند. عدم وجود مواد افزودنی در غذا نیز تأثیر مثبتی بر سلامت دوستان سگ ما دارد.

چرا غذاهای بدون غلات مهم هستند؟

آتاپت: هر موجود زنده ای یک رژیم غذایی بیولوژیکی دارد. رژیم غذایی بدون غلات نیز مناسب ترین شکل برای تغذیه دوستان سگ ماست. مواد تشکیل دهنده غذاهای بدون غلات مطابق با تغذیه بیولوژیکی سگ ها تولید می شود و به این ترتیب روند تکاملی ادامه می یابد.

سگ ها همچنین می توانند مشکلات وزنی داشته باشند. به طور خاص، رژیم غذایی پر کربوهیدرات دلیل اصلی افزایش وزن سگ ها است. غذاهای بدون غلات با محتوای کم کربوهیدرات خود از افزایش وزن سگ ها جلوگیری می کند و به آنها اجازه می دهد تا زندگی خود را به شیوه ای سالم ادامه دهند.

غذاهای بدون غلات مانند محصولات غلات حاوی محصولات گیاهی نیستند. بسیاری از مردم فکر می کنند که گوشت موجود در غذاهای بدون غلات، گوشت باقی مانده یا گوشت استفاده نشده است. با این حال، بسیاری از غذاهای باکیفیت بدون غلات حاوی گوشت های مخصوص تولید شده با مقدار لازم پروتئین برای سگ هستند. این گوشت ها به صورت کاملا طبیعی در بازار عرضه می شوند و برای سگ ها مناسب می شوند.

پروتئین های حیوانی بسیار مفیدتر از پروتئین های گیاهی هستند. به همین ترتیب، محتوای غذایی غذاهای بدون غلات بهتر از غذاهای بدون غلات است. همه تحقیقات این را ثابت کرده است. طبق تحقیقات، پروتئین های حیوانی بسیار بهتر هضم می شوند و تمام اسیدهای آمینه در بالاترین سطح مورد استفاده قرار می گیرند.

دوستان سگ ما نیز مانند ما می توانند واکنش های آلرژیک نشان دهند. آلرژی به محصولات گیاهی بسیار شایع تر است. بسیاری از سگ های خانگی به غذاهای غلات حساسیت دارند. آلرژی می تواند باعث مشکلات سلامتی بسیاری در سگ ها شود.

همانطور که می بینید، کیفیت تغذیه سگ به طور مستقیم به نوع غذایی که می خورد بستگی دارد. با انتخاب مواد غذایی بدون غلات می توانید از سلامت دوستانمان محافظت کرده و آنها را از بسیاری از بیماری ها مصون بدارید.

فواید غذاهای بدون غلات

سگ ها در فرآیند تکامل به عنوان “گوشتخوار” طبقه بندی شده اند. در واقع، هر وعده غذایی بدون غلات که به این حیوانات می خوریم مداخله ای در روند تکاملی آنهاست. می‌توان با تغذیه دوستان سگ خانگی خود با غذاهای بدون غلات، هم در کوتاه‌مدت و هم در بلندمدت سود برد.

به لطف غذاهای بدون دانه، موهای سگ ها درخشان تر و پرپشت تر می شود. ریزش نیز تا 40 درصد کاهش می یابد.

سگ های فاقد غلات حاوی پروتئین انرژی سالمی را فراهم می کنند. اگرچه کربوهیدرات ها نسبت به پروتئین ها انرژی بیشتری دارند، اما از نظر مصرف انرژی سالم نیستند. به لطف غذاهای بدون غلات، وزن سگ ها کنترل می شود.

برای گرفتن انرژی تامین شده توسط یک غذای بدون غلات و تعادل ویتامین و مواد معدنی موجود در آن، مقدار بسیار بیشتری غذای بدون غلات باید مصرف شود. با استفاده از غذای غلات هم می توانید از سلامت سگ ها محافظت کنید و هم از نظر اقتصادی آسیب نبینید. مقدار کمی غذای بدون غلات می تواند به راحتی نیاز روزانه سگ را تامین کند.

نباید فراموش کنید که غذاهای غلات می توانند مشکلات قلبی زیادی ایجاد کنند. اهمیت انتخاب یک غذای غلات کامل برای محافظت از سلامت سگ ها باید توسط هر صاحب سگ درک شود.

تغذیه سگ ها با غذاهای مخصوص مراحل زندگی، نژاد و نیازهای خاص سگ یکی از مهم ترین الزامات سلامت و راحتی سگ ها است. با توصیه دامپزشکان می تواند انتخاب مناسبی برای خود داشته باشد. شما می توانید سال های طولانی شاد و طولانی را با دوست خود سپری کنید. با کلیک بر روی اینجا می توانید انواع غذای سگ را مشاهده کرده و از قیمت های مناسب بهره مند شوید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *