بازی های سرگرم کننده برای بازی با سگ

پت شاپ آتاپت: دوستان سگ ما حیواناتی هستند که به بازی علاقه دارند. خوشبختی یک سگ از رفتارهای زیادی که با هم کار می کنند ناشی می شود. به عنوان مثال، یک سگ باید در شرایط خوبی باشد، به خوبی تغذیه شود و دائماً دوست داشته شود. تقویت پیوند بین بازی هایی که با هم انجام می شود مهم است. این امر به ویژه برای سگ هایی که باید از صاحب خود دور بمانند بسیار مهم است.

پیاده‌روی او در صبح و سپس نبودن در خانه در تمام روز می تواند حفره های عمیقی روی سگ شما ایجاد کند. بنابراین، باید با آن بازی کنید و فاصله را کم کنید. فقط از این طریق می توانید غیبت خود را متعادل کنید و خود را ببخشید. نبودن در کنار سگ ممکن است برای شما مشکلی ایجاد نکند، اما سگ ها بسیار به صاحب خود وابسته هستند و ممکن است به نبودن شما در خانه واکنش نشان دهند.

بازی های سرگرم کننده برای بازی با سگ

بازی های ساده را انتخاب کنید

بازی هایی که با سگ خود انجام خواهید داد نه تنها برای اهداف سرگرمی بلکه از نظر آموزشی نیز مفید هستند. با انتخاب بازی های ساده می توانید به راحتی سگ خود را سرگرم کنید.

اولین بازی سرگرم‌کننده ای که می توان با سگ انجام داد، بازی گرفتن و بیاوردن است. سگ شما اسباب بازی را برای شما می آورد و مشتاقانه منتظر است تا دوباره آن را پرتاب کنید. مناسب ترین اسباب بازی برای این کار فریزبی و توپ هستند. نکته مهم این است که از یک توپ با اندازه هایی استفاده کنید که سگ شما می تواند حمل کند. اگر توپ بزرگ باشد، نمی توان آن را حمل کرد، اما اگر کوچک باشد، خطر بلعیدن وجود دارد. جدای از آن، سگ شما ممکن است دوست داشته باشد با توپ فوتبال بازی کند. برخی از سگ ها علاقه زیادی به هل دادن توپ های بزرگ با بینی خود دارند. می توانید یک توپ فوتبال را به جلو هل دهید و سگ خود را به دنبال آن بدود و سپس آن را فشار دهید تا به سمت شما بیاورد.

بازی های پیچیده‌تر

شما همچنین می توانید با سگ خود بازی هایی انجام دهید که ممکن است برای او پیچیده‌تر باشد. برای این، بازی هایی وجود دارد که می توان با استفاده از بیسکویت های جایزه بازی کرد. در این بازی ها که می توان آنها را مخفی کاری نامید، توانایی حل مسئله سگ خود را نیز فعال می کنید. می توانید بازی های سرگرم‌کننده ای را در سطوح و اشکال مختلف تولید کنید، مانند بوییدن و پنهان کردن بیسکویت جایزه و درخواست از آنها برای یافتن آن، قرار دادن بیسکویت جایزه در جعبه و رساندن آن به آن، یا قرار دادن بیسکویت جایزه در محلی که می تواند در یک اتاق دیده می شود اما برای رسیدن به آن باید از مکان خاصی استفاده کرد.

علاوه بر این، اسباب‌بازی‌های تقویت‌کننده هوش که در آن خوراکی‌ها قرار می‌گیرد، از جمله اسباب‌بازی‌هایی هستند که سگ شما دوست دارد با آنها بازی کند. غذایی که در توپ می گذارید در حین بازگشت از هزارتوی درون توپ روی زمین می افتد و سگ شما به عنوان جایزه با غذا ریخته می شود. سگ یاد می گیرد که با انجام مداوم این حرکت، پاداش به دست می آید.

بهترین زمان بازی برای سگ ها

  • توله سگ ها به تنهایی عادت ندارند. وقتی او را در خانه رها می کنید، در یک تنهایی بزرگ فرو می روند. بنابراین، اگر زمانی پیش می‌آید که نمی‌توانید با او در خانه بمانید، حتماً باید قبل از آن یک بازی انجام دهید یا کمی پیاده‌روی کنید. به این ترتیب او می تواند انرژی خود را پرتاب کند و خسته شود و در خانه استراحت کند. او همچنین از استراحت در زمانی که شما در خانه نیستید لذت می برد.
  • استفاده از بازی ها به عنوان یک آموزش هم برای شما و هم برای دوست سگتان مفید خواهد بود. در طول بازی ها، می توانید از نام او استفاده کنید تا او را به نام خود عادت دهید و زمانی که نام او را می گویید به سراغ شما بیاید.
  • اشتباهی که بسیاری از صاحبان سگ هنگام بازی مرتکب می شوند این است که از وسایل منزل یا وسایل شخصی به عنوان وسایل بازی استفاده می کنند. سگ ها نمی دانند چه چیزی ارزشمند است و چه چیزی نیست. اگر در طول بازی از آیتم خود استفاده می کنید، سگ شما این مورد را به عنوان مواد بازی کد می کند. به عنوان مثال، استفاده از یک کفش کهنه در حین بازی می تواند باعث شود سگ شما با کفش های جدید شما بازی کند. آنها تفاوت را نمی دانند.
  • در حین انجام بازی، باید توجه خود را به دوست سگ خود معطوف کنید. واقعا از زمانی که در اختیار دارید برای او استفاده کنید. بنابراین مهم است که روی بازی و سگ خود تمرکز کنید. اگر برای کار بازی وقت ندارید یا نمی توانید روی بازی تمرکز کنید، حتما باید از یک دوست کمک بخواهید.
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *