توصیه هایی برای صاحبان سگ های کمتر در خانه

پت شاپ آتاپت: سگ ها دوستان حیوانی ما هستند که بیشتر از گربه ها نیاز به توجه دارند. راحت تر است که گربه را در خانه تنها بگذارید. البته، در این مورد، این واقعیت است که یک گربه می تواند در بستر گربه توالت کند، عامل بزرگی است. اما منطقه خاصی که سگ می تواند ادرار کند اغلب در داخل خانه یافت نمی شود. راه رفتن سگ ها حداقل دو بار در روز مهم است. این امر در تامین نیازهای توالت سگ و حفظ شادی او در سطح بالا جایگاه مهمی دارد.

صاحبان سگ

  • برای فهمیدن بیمار بودن یا نبودن آن باید رعایت شود.
  • باید دانست که در کدام علائم بیماری نباید به دامپزشک مراجعه کرد.
  • نه تنها سلامت جسمانی سگ، بلکه سلامت روانی سگ نیز باید تحت نظر باشد. سلامت سگ نیز به شادی آن بستگی دارد.
  • برای رفع نیازهای توالت سگ، مهم است که او را حداقل دو بار در روز بیرون ببرید و زیاد پیاده روی کنید. پیاده روی باید بلافاصله بعد از غذا باشد و باید صبح و عصر انجام شود.

محیط خانه یک منطقه بسیار مهم برای سگ است. گذراندن وقت با سگ خود در خانه برای او ارزش زیادی دارد. برای افرادی که برای مدت طولانی از خانه دور بوده اند، مشاهده می کنند که سگ های خود با آنها عصبانی می شوند. در این راستا می توان سگ را از گربه تشخیص داد. برای صاحبان سگ مهم است که در هر فرصتی عشق خود را به سگ خود نشان دهند. اما به این ترتیب پیوند ارتباطی با سگ قطع نمی شود.

چه کاری می توانید برای سگ خود انجام دهید؟

صاحب سگ

صاحبان سگی که کمتر در خانه می مانند، نیاز دارند وقت خود را در خانه به بازی با سگ خود یا غذا دادن به او بگذرانند. در واقع، در صورت امکان، گردش ها باید با هم و در خانه ماندن انجام شود. حداقل، از آنجایی که پیاده روی صبحگاهی مصادف با زمانی است که هورمون ها در سطح بالایی هستند، اوقات با سگ او را بسیار خوشحال می کند. اگر نمی توانید عصر در خانه باشید، حتماً باید از شخص دیگری بخواهید که سگ شما را پیاده کند. نگهداری طولانی مدت سگ در خانه برای سلامتی آنها مفید نیست.

یکی دیگر از کارهایی که صاحبان حیوانات خانگی باید انجام دهند این است که فضای خود را در خانه برای سگ خود ایجاد کنند. برای سگ بسیار مهم است که در خانه فضایی داشته باشد که مال خودش باشد و چیزی جز خودش نتواند وارد آن شود. به این ترتیب سگ ها خود را جزئی از خانه می بینند. می توانید انواع و سبک های مختلف تخت سگ را امتحان کنید تا گوشه ای برای سگ خود در خانه ایجاد کنید. به این ترتیب، می دانید که سگ شما راحت است و حتی زمانی که شما دور هستید می تواند در اینجا استراحت کند.

می توانید اسباب بازی های مختلفی را برای سگ خود بخرید تا زمانی که در خانه هستند حوصله او سر نرود. اسباب بازی های صوتی از جمله اسباب بازی هایی هستند که بیشترین توجه را در بین سگ ها به خود جلب می کنند.

با ابزارهایی مانند استخوان سگ و اسباب بازی های سگ می توانید از خسته شدن سگ خود در خانه جلوگیری کنید. استخوان ها نیز برای مراقبت از دندان سگ شما مهم هستند. استخوان ها انواع مختلفی دارند.

یکی دیگر از مشکلاتی که صاحبان سگ هایی که به ندرت در خانه می مانند، مشکل غذا است. اگر غذای سگتان وقتی در خانه نیستید تمام شود، چه خواهید کرد؟ برای اینکه نگران گرسنگی او نباشد، تهیه ظروف غذای اتوماتیک یا قیفی بسیار مفید خواهد بود. با این ابزار مفید احتمال گرسنگی یا تشنگی سگ خود را از بین خواهید برد.

نکاتی برای صاحبان سگ که نمی توانند برای کنترل سگ های خود وقت خود را در خانه بگذرانند

کنترل سگ

  • تمام بریدگی ها، زخم ها، تاول ها و بثورات روی بدن سگ خود را پیگیری کنید.
  • ببینید سگتان وقتی دستتان را روی بدنش می‌گذارید، چه واکنشی نشان می‌دهد. اگر واکنش آنها تغییر کرده است، با یک متخصص مشورت کنید.
  • حتما دندان ها و لثه های خود را چک کنید.
  • پنجه ها مکان هایی هستند که باید به طور منظم از سگ ها برای سلامتی مراقبت شود. شما نباید از مراقبت از ناخن سگ خود غافل شوید.

سگ شما هر چقدر هم به شما نزدیک باشد، در مواجهه با هیچ مشکلی نمی تواند با شما صحبت کند. بنابراین باید آن را رعایت کنید. اگر صاحب سگ خانگی هستید، باید خیلی بیشتر او را زیر نظر داشته باشید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *