انتخاب لباس با توجه به سایز سگ شما

پت شاپ آتاپت: لباس‌های سگ که دارای انواعی مانند کت و بارانی، چکمه‌های پیاده‌روی، پوتین، ژاکت و لباس‌های ضد اضطراب هستند، با مزایایی که ارائه می‌دهند و همچنین طرح‌هایشان، از محبوب‌ترین محصولات سگ هستند.

لباس‌ سگ

در حالی که از بین لباس‌هایی انتخاب می‌کنیم که از سرد شدن و مریض شدن دوستانمان در هوای سرد جلوگیری می‌کند، از پنجه‌ها محافظت می‌کند و خاصیت تسکین‌دهنده اضطراب دارد، نباید فقط روی طرح یا رنگ‌ها تمرکز کرد.

برای افزایش راحتی آنها و تجربه مزایای واقعی محصولات، باید در هنگام انتخاب لباس سگ، هم کارکرد محصول، هم نیاز و هم ابعاد دوستان عزیزمان مورد ارزیابی قرار گیرد.

انتخاب های خیلی باریک در هنگام انتخاب لباس سگ می تواند راحتی دوستان شما را به میزان قابل توجهی کاهش دهد و حتی آنها را در مقابل لباس ها مقاومت کند.

به طور مشابه، لباس‌های خیلی گشاد می‌توانند باعث گیرکردن آن‌ها و احساس ناراحتی هنگام راه رفتن یا دویدن شوند. در این مطلب برای کسانی که به دنبال لباس سگ هستند اطلاعاتی در مورد انتخاب لباس با توجه به سایز سگ ارائه خواهیم داد.

چگونه اندازه سگ را اندازه گیری کنیم؟

زمانی که تصمیم به خرید لباس برای توله سگ یا لباس سگ بزرگسال می گیرید، مهمترین کاری که باید هنگام تعیین نیاز خود انجام دهید این است که اندازه های بدن دوست خود را به درستی انجام دهید.

هنگام اندازه گیری بدن، باید به چند جزئیات توجه کنید. اول از همه، شما باید روی اندازه آنها تمرکز کنید، نه نژاد آنها.

به عنوان مثال، اگرچه کوچکترین لباس معمولاً برای سگ های نژاد کوچک توصیه می شود، ممکن است تفاوت های ابعادی بین سگ ها وجود داشته باشد. انتخاب فقط مطابق با استانداردهای نژادی ممکن است باعث شود که محصول راحتی را فراهم نکند.

به همین دلیل، هنگام اندازه گیری دوست خود، باید مطمئن شوید که او صاف ایستاده است و شما تمام اندازه گیری ها را انجام داده اید.

اندازه گردن در سگ ها

وقتی سگ شما صاف ایستاده است، می توانید گردن را به راحتی اندازه بگیرید. اندازه گیری گردن به عنوان یک متغیر مهم هنگام انتخاب لباس سگ یقه دار برجسته می شود.

پس از اندازه گیری گردن سگ خود، باید مطمئن شوید که اندازه گردن لباس یا یقه ای که ترجیح می دهید 1-2 سانتی‌متر پهن تر باشد. به این ترتیب می توانید از راحت بودن گردن سگ خود هنگام پوشیدن لباس اطمینان حاصل کنید.

اندازه سینه در سگ ها

همچنین باید اندازه سینه سگ خود را با دقت در نظر بگیرید. سگ شما هنگام اندازه گیری قفسه سینه باید ایستاده و صاف باشد. اندازه گیری ناحیه از ناحیه ای که پاهای جلویی شروع می شود تا پشت به شما اندازه گیری قفسه سینه را می دهد.

شما باید این اندازه گیری را از جایی انجام دهید که قسمت محدب بیشترین حجم را دارد. می توانید 1-2 سانتی‌متر به اندازه ای که می گیرید اضافه کنید و می توانید دوست ناز خود را راحت کنید.

اندازه پشت در سگ

در نهایت، شما باید اندازه گیری پشت دوست خود را نیز انجام دهید. اندازه گیری قسمت از گردن تا ابتدای دم کافی خواهد بود. این اندازه گیری برای محصولاتی مانند بارانی و کت هایی که نیاز به پوشش کامل بدن دارند باید با دقت انجام شود.

با این حال، این مورد برای همه لباس های سگ صدق نمی کند. به عنوان مثال، محصولاتی مانند تی شرت یا ژاکت نیازی به رعایت دقیق سایز پشتی ندارند.

اندازه پنجه در سگ ها

اگر لباس‌های سگ مانند چکمه‌های مخصوص راه رفتن، کفش‌های سگ یا جوراب سگ ترجیح داده می‌شوند، اندازه پنجه باید تا حد امکان دقیق گرفته شود.

دوستان ما باید تا حد امکان راحت باشند، زیرا این محصولات محصولاتی هستند که از آسیب دیدگی پنجه ها جلوگیری می کنند، پنجه ها را تمیز نگه می دارند، از خیس شدن پنجه ها با جلوگیری از بیمار شدن آنها جلوگیری می کنند و در عین حال از پنجه ها در برابر گرمای بیش از حد کف محافظت می کنند.

هنگام اندازه گیری پنجه، پنجه سگ خود را در حالت ایستاده روی یک تکه کاغذ قرار دهید و فشار ملایمی به پنجه خود وارد کنید تا مشخص شود که پنجه او در حین راه رفتن چقدر منبسط شده است. سپس با علامت گذاری مرزهای پنجه روی کاغذ، اندازه گیری را کامل کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *