بازی هایی که باید گربه خود بازی کند

پت شاپ آتاپت: گربه ها جایگاه بسیار متفاوتی در میان حیوانات خانگی دارند. گاهی اوقات ممکن است فکر کنید که آنها میزبان هستند.

گربه ها ترجیح می دهند هر کاری که می خواهند انجام دهند. گاهی اوقات ترجیح می دهند تمام روز بخوابند، گاهی اوقات نیاز دارند که بدون وقفه بازی کنند. البته، تمایل گربه ها به بازی گاهی اوقات هزینه زیادی دارد. زیرا گربه ها بی احتیاطی عمل می کنند و می توانند همه چیز را در خانه خراب کنند.

آنها این پتانسیل را دارند که هر چیزی از لباس مورد علاقه شما تا خاص ترین کار شما را پاره کنند. بنابراین برای جلوگیری از چنین شرایطی چه باید کرد؟ البته می توانید اسباب بازی های گربه خود را بخرید که فقط برای بازی او طراحی شده اند. اسباب بازی های گربه که در بازار به وفور یافت می شوند، برای گربه شما ایده آل هستند تا اوقات خوشی داشته باشند.

بازی هایی که باید گربه خود بازی کند

گربه ها چه اسباب بازی هایی را دوست دارند؟

از آنجایی که گربه ها حیوانات بسیار کنجکاوی هستند، معمولاً جذب اشیایی می شوند که خش خش می کنند، سر و صدا می کنند، می لرزند یا می درخشند. با چنین وسایلی می توان به یکباره توجه گربه ها را به خود جلب کرد و آنها را از جایی که سست می خوابند بلند کرد. نکته مهم در اینجا این است که اسباب بازی گربه بتواند با رنگ، شکل و صدای خود خود را نشان دهد. اسباب بازی های گربه با این ویژگی ها به راحتی توجه گربه ها را به خود جلب می کند.

البته یکی از اصلی ترین اسباب بازی هایی که توجه گربه ها را به خود جلب می کند موش های اسباب بازی هستند. اینکه موش های اسباب بازی چقدر واقعی به نظر می رسند مهم است. زیرا موش هایی که نزدیک به واقعیت و به خصوص در رنگ های روشن به نظر می رسند، برای دیوانه کردن گربه ها به اصطلاح کافی هستند. البته این ناراحتی برای گربه نیست. شما ممکن است این را به عنوان لوس کردن گربه خود تصور کنید. گربه ها عاشق گاز گرفتن، پرتاب کردن، پنجه زدن یا چرخاندن موش های اسباب بازی هستند.

چوب ماهیگیری گربه از جمله اسباب بازی هایی است که می تواند توجه گربه ها را به خود جلب کند. به لطف میله های ماهیگیری گربه که از ترکیبی از طناب بسته شده به انتهای چوب و در بیشتر موارد اسباب بازی متصل به این طناب تشکیل شده است، می توانید انرژی زیادی را برای گربه خود صرف کنید. از لحظه ای که گربه شما این چوب ماهیگیری و اسباب بازی را در انتهای آن می بیند، تمام تلاش خود را برای گرفتن آن انجام می دهد. ترجیح داده شده در میان میله های ماهیگیری گربه، انواع با یک توپ نورانی در انتهای آن است.

می دانیم که گربه ها تمایل زیادی به اجسام متحرک دارند. نورهای لیزری که با وجود حرکت نمی توانند آن ها را بگیرند، یکی از اسباب بازی هایی است که به دنبال آن می دوند. با در دست گرفتن نور لیزر می توانید شلوغی زیبای او را تماشا کنید.

اگرچه ممکن است برای ما بی معنی باشد، اما جعبه ها شاید یکی از محبوب ترین اسباب بازی های گربه ها باشند. در حالی که درست نیست که جعبه آنها را به معنای واقعی یک اسباب بازی بنامیم، آنها در واقع از نظر عملکردی چنین عمل می کنند. زیرا وقتی گربه‌ها جعبه‌های گربه را می‌بینند، نمی‌توانند از ترکیدن، غلتیدن، پریدن، پنهان شدن در داخل یا کشیدن جعبه خودداری کنند.

راه برای نوازش و سرگرم کردن گربه ممکن است فقط از طریق یک توپ باشد. می توانید آن را به بازی با هر توپی بدهید که کمی پف کرده و به اندازه کافی بزرگ است که گربه شما بتواند به راحتی آن را ببلعد و بغلتد. مطمئن باشید گربه شما قطعا می داند که با این توپ چه کند. همچنین می توانید توپ هایی با دم خزدار تهیه کنید و این اسباب بازی کاربردی و سرگرم کننده را به گربه خود بدهید.

اگر صحبت از توپ شد، دایره های بازی که اخیراً توجه بسیاری از گربه ها را به خود جلب کرده اند، از جمله اسباب بازی های ایده آل برای تفریح ​​گربه ها هستند. توپی که نور ساطع می کند و صدایی در گردش در یک سیستم بسته ایجاد می کند، گربه یا گربه شما را سرگیجه می کند. گربه‌های شما که به هیچ وجه نمی‌توانند توپ را از سیستم خارج کنند، هر بار که با توپ تداخل پیدا می‌کنند، حرکت چرخش توپ را در داخل سیستم بسته تحریک می‌کنند و این بازی می‌تواند تا زمانی ادامه یابد که گربه‌های شما توپ را ترک کنند. دایره بازی اشکال مختلفی از زمین بازی گربه ها وجود دارد.

گربه خود را با خوراکی ها نوازش کنید

گربه هایی که به رژیم غذایی خود علاقه دارند را می توان با خوراکی ها نوازش کرد. خوراکی های گربه که خوراکی های مورد علاقه گربه شما هستند، از نظر محتوا و شکل، تنوع زیادی دارند.

شما می توانید در مواجهه با موفقیت ها در طول بازی ها یا رفتاری که می خواهید انجام دهید با یک غذای پاداش به اقدامات مثبت پاداش دهید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *