خانه های گربه ای شیک و تزئینی

پت شاپ آتاپت: گربه‌ها به‌عنوان آرام‌ترین و آزاده‌ترین حیوانات خانگی شناخته می‌شوند. آنها به راحتی با هر گوشه از خانه شما سازگار می شوند و آن را به عنوان محل زندگی خود می پذیرند.

گربه‌هایی که در خانه زندگی می‌کنند، برخلاف سگ‌ها، بلافاصله لانه‌ای را که به آنها داده شده است، نمی‌پذیرند. از آنجایی که آنها آزادتر هستند، گوشه ای از خانه شما را انتخاب می کنند و در آنجا وقت می گذرانند و می خوابند. اما این واقعیت را تغییر نمی دهد که آنها به یک منطقه خاص برای خود نیاز دارند.

خانه گربه

به همین دلیل است که وقتی گربه را تنها می گذارید، اغلب می بینید که گربه خود را پشت جعبه، چمدان باز یا صندلی راحتی پنهان می کند. در این رفتار گربه شما، میل به بازی با شما و همچنین نیاز به یک منطقه خصوصی در زمانی که شما دور هستید یا علاقه ای ندارید عامل مهمی است.

ایجاد فضای نشیمن ویژه برای گربه در خانه نه تنها گربه شما را خوشحال می کند، بلکه به شما کمک می کند تا از شر موهایی که در سراسر خانه پخش شده است خلاص شوید.

قرار دادن خانه گربه در گوشه ای از خانه در ابتدا می تواند ترسناک باشد، زیرا فضا را اشغال می کند و یکپارچگی تزئینی خانه شما را به هم می زند. خانه های شیک و تزیینی گربه با مدل هایی مختلف است که می توانید از بین آنها انتخاب کنید کمک شایانی به رفع نیاز گربه به بازی و سرپناه بدون برهم زدن دکور منزل شما خواهد کرد.

خانه گربه چوبی

می توانید خانه ای با لایه های مختلف انتخاب کنید که بتواند نیازهای بازی گربه تان را برآورده کند یا خانه ای با ساختار مناسبی انتخاب کنید که بتواند عادت غریزی خاراندن چنگ زدن را برآورده کند. به این ترتیب از خراشیدن گربه روی مبل و پرده جلوگیری می کنید که بدون شک یکی از بزرگترین ترس های صاحبان گربه است.

قبل از خرید خانه برای گربه، می توانید با نگاهی به عادات راحتی گربه در گوشه و کنار خانه و نرمی مکانی که برای خوابیدن انتخاب می کند را در نظر بگیرید.

مهم است که موادی که خانه از آن ساخته شده است طبیعی باشد. این واقعیت که تشک به راحتی تمیز می شود نیز باید از جمله گزینه هایی باشد که در نظر خواهید گرفت.

خانه گربه شیک

برای اینکه گربه شما به خانه جدید خود عادت کند، می توانید از اسباب بازی های او و همچنین اسپری های علف گربه یا سنبل الطیب (علف گربه خوشبو) استفاده کنید. به خصوص اسپری سنبل الطیب کنجکاوی گربه شما را نسبت به خانه جدیدش افزایش می دهد. وقتی گربه شما بوی سنبل الطیب میشنود، خانه جدید خود را در آغوش می گیرد و احساس آرامش و راحتی می کند. علف گربه به اشکال مختلف وجود دارد.

3/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *