سگ وستيپو Westiepoo

پت شاپ آتاپت: سگ وستیپو Westiepoo یک سگ از نژاد مخلوط است – تلاقی بین نژادهای وست هایلند سفید تریر و سگ پودل. این توله‌ها باهوش، فعال و مهربان، برخی از بهترین ویژگی‌ها را از هر دو والدین خود به ارث برده اند.

سگ وستيپو Westiepoo

سگ وستیپو Westiepoos گاهی اوقات به عنوان Westiedoodles و Wee-Poos نیز شناخته می‌شود. شما می‌توانید این سگ‌های نژاد مخلوط را در پناهگاه‌ها پیدا کنید و امدادگران خاصی را پرورش دهید، بنابراین به یاد داشته باشید که همیشه آن‌ها را بپذیرید! اگر به دنبال اضافه کردن یک Westiepoo به خانه خود هستید، خرید نکنید!

وستیپو یکی از اجتماعی‌ترین و دوست داشتنی‌ترین سگ‌های اطراف است. آن‌ها تعامل انسانی را دوست دارند و پیوندهای خوبی با افراد خانواده شما ایجاد می‌کنند. این نژاد مختلط به دلیل باهوش‌تر بودن از سگ‌های معمولی نیز مشهور است، به این معنی که آموزش وستیپو چیزی است که حتی صاحبان سگ جدید نیز باید بتوانند به آن رسیدگی کنند.

وستیپوها سگ‌های کوچکی هستند اما دارای انرژی بالایی هستند – به این معنی که شما باید بتوانید به یک برنامه ورزشی مناسب متعهد شوید. در حالی که آن‌ها می‌توانند خود را با موقعیت‌های زندگی آپارتمانی وفق دهند، سگی نیستند که در طول روز تنها بمانند. Westiepoo سگی است که می‌خواهد همیشه در اطراف اکشن باشد!

  • گروه نژاد سگ: سگ‌های نژاد مخلوط
  • ارتفاع: ۱۱ تا ۱۷ اینچ
  • وزن: ۲۰ تا ۳۵ پوند
  • طول عمر: ۱۲ تا ۱۵ سال

اطلاعات بیشتر درباره نژاد سگ وستیپو Westiepoo

ویژگی های سگ وستيپو Westiepoo

Westiepoos سگ‌های نژاد مخلوط هستند. آن‌ها مانند والدین پودل یا وست هایلند وایت تریر، نژادهای اصیل نیستند.
رایج‌ترین رنگ مو برای وستیپو سفید یا کرم و گاهی مشکی یا خرمایی است.

Westiepoo سگ نیش کم نگهداری است و زیاد نمی‌ریزد. اگرچه، شما همچنان باید هر از گاهی جلسات مسواک زدن را انجام دهید تا احتمال تشکیل تشک را کاهش دهید.
شکار زیاد نژاد مخلوط می‌تواند برای حیوانات کوچکتر مشکل ساز باشد. Westiepoo خود را به هر حیوان خانگی دیگری معرفی کنید و از همان ابتدا مرزها را تعیین کنید. اگرچه، این نژاد ممکن است برای یک خانواده گربه پسند مناسب نباشد.

هوش Westiepoo به این معنی است که اسباب بازی‌های تعاملی ضروری هستند، به ویژه برای جلوگیری از هرگونه رفتار مخرب، که ممکن است با تنها ماندن سگ برای مدت طولانی تشدید شود.

Westiepoo ترکیبی عالی از یک سگ فوق العاده دوست داشتنی و بسیار فعال است. اگر در یک بعدازظهر تنبل یا عصری آرام در خانه استراحت می‌کنید، این نژاد می‌خواهد خود را بغل کند و با شما معاشرت کند.

تاریخچه نژاد سگ وستيپو Westiepoo

Westiepoo یکی از جدیدترین نژادهای سگ مختلط در اطراف است، بنابراین اطلاعات دقیقی در مورد تاریخچه آن در دسترس نیست.

با تمرکز بر نژادهای والدین سگ، وست هایلند وایت تریر از اسکاتلند می‌آید، جایی که آن‌ها برای شکار و گرفتن انواع مختلف حیوانات موذی کوچک توسعه داده شدند. شایعه شده است که پوشش سفید این سگ پس از یک اتفاق ناگوار در شکار که شامل اشتباه گرفتن سگ با روباه بود، برای این نژاد استاندارد شده است!

وقتی صحبت از پودل به میان می‌آید، این نژاد درست به مصر باستان بازمی گردد، اما آن‌ها در فرانسه به عنوان سگ شکار اردک محبوب شدند.

Westiepoo به عنوان یک نژاد سگ طراح شناخته شده است، اما متاسفانه بسیاری از آن‌ها در پناهگاه‌ها قرار می‌گیرند. بنابراین اگر به فکر اضافه کردن Westiepoo به خانه خود هستید، با گروه‌ها و پناهگاه‌های نجات محلی خود تماس بگیرید.

سایز نژاد وستيپو

Westiepoo معمولا به عنوان یک سگ کوچک توصیف می‌شود. اگرچه، همانطور که همیشه در مورد نژادهای جدیدتر سگ مخلوط می‌شود، استانداردهای اندازه دقیق ممکن است متفاوت باشد.

وزن اکثر آن‌ها بین ۲۰ تا ۳۵ پوند و قد آن‌ها از یازده تا ۱۷ اینچ است.

شخصیت سگ Westiepoo وستيپو

Westiepoo ترکیبی عالی از یک سگ فوق العاده دوست داشتنی و بسیار فعال است. اگر در یک بعدازظهر تنبل یا عصری آرام در خانه استراحت می‌کنید، این نژاد می‌خواهد خود را بغل کند و با شما معاشرت کند. این برای بودن در کنار کودکان نیز صدق می‌کند.

اما نیازهای ورزشی و ماهیت باهوش این نژاد به این معنی است که شما باید مطمئن شوید که همیشه فعالیت‌ها و اسباب‌بازی‌هایی برای بازی وجود دارد. پیاده روی باید سریع باشد و به طور ایده آل شامل جلسات ایمن بدون بند است. هوش Westiepoo به این معنی است که اسباب بازی‌های تعاملی ضروری هستند، به ویژه برای جلوگیری از هرگونه رفتار مخرب، که ممکن است با تنها ماندن سگ برای مدت طولانی تشدید شود.

آموزش سگ مبتنی بر پاداش نیز برای جلوگیری از ایجاد هر گونه رگه‌های سرسخت کلیدی است. در حالی که Westiepoo به طور کلی یک سگ دوستانه است، آن‌ها دارای میراث شکار هستند و معمولاً به عنوان مناسب برای خانواده‌هایی که قبلاً حیوانات خانگی کوچک موجود دارند توصیه نمی‌شود.

تغذیه سگ وستيپو

یک رژیم غذایی ایده آل Westiepoo باید برای یک نژاد کوچک با انرژی بالا فرموله شود.

Westiepoos باید به یک رژیم غذایی سالم پایبند باشند، زیرا پرخوری می‌تواند باعث افزایش وزن و مشکلات سلامتی مرتبط شود، به خصوص اگر ورزش کافی ارائه نشود.

مانند همه سگ‌ها، نیازهای غذایی وست‌پو از دوران توله‌گی تا بزرگسالی تغییر می‌کند و تا سال‌های پیری آن‌ها تغییر خواهد کرد. شما باید از دامپزشک خود توصیه‌هایی در مورد رژیم غذایی وستیپو خود بپرسید، زیرا تنوع بسیار زیادی در بین سگ‌ها وجود دارد – از جمله وزن، انرژی و سلامت – برای ارائه یک توصیه خاص.

رنگ مو و ظاهر سگ وستيپو

رایج‌ترین رنگ مو برای وستیپو سفید یا کرم و گاهی مشکی یا خرمایی است.

مو Westiepoo دارای طول و تراکم متوسط ​​است و معمولاً در لمس مواج توصیف می‌شود. سگ سگ نیش کم نگهداری است و زیاد نمی‌ریزد. اگرچه، شما همچنان باید هر از گاهی جلسات مسواک زدن را انجام دهید تا احتمال تشکیل تشک را کاهش دهید.

به طور کلی، Westiepoo یک سگ سازگار از نظر آب و هوا است. فقط مطمئن شوید که اگر هوا خیلی یخبندان است و سگتان سرد به نظر می‌رسد، یک مو سگ مناسب تهیه کنید، به خصوص اگر موهای او را کوتاه کرده باشید. همچنین، در ماه‌های گرم‌تر، مطمئن شوید که سایه و آب شیرین در طول جلسات بازی و فعالیت در فضای باز همیشه در دسترس باشد.

ارتباط سگ وستيپو با کودکان و سایر حیوانات خانگی

Westiepoo معمولا در اطراف کودکان، به خصوص بزرگترهایی که یاد گرفته‌اند به مرزهای سگ احترام بگذارند، خوب عمل می‌کند. اگر آموزش اولیه و اجتماعی شدن به درستی انجام شود، می‌توان پیوندهای محکمی بین سگ‌ها و بچه‌ها ایجاد کرد پس هر چه سریع تر با مربی سگ تماس بگیرید.

وقتی نوبت به حیوانات خانگی خانگی موجود می‌رسد، شکار زیاد این نژاد مخلوط می‌تواند به‌خصوص در مورد حیوانات کوچک‌تر مشکل‌ساز باشد. اطمینان حاصل کنید که Westiepoo خود را به درستی به سایر حیوانات خانگی معرفی کرده و از همان ابتدا حد و مرزهایی را تعیین کنید. اگرچه، این نژاد مخلوط ممکن است برای یک خانواده گربه پسند مناسب نباشد.

در نهایت، اجتماعی شدن اولیه واقعاً با این نژاد مختلط نتیجه می‌دهد. اطمینان حاصل کنید که به وستیپو خود برای رفتار خوب خود پاداش می‌دهید و زمانی که آن‌ها را به خانه نزد خانواده خود می‌آورید از یک رژیم آموزشی مناسب پیروی کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *