4 راه برای جلوگیری از خوردن دستمال کاغذی در سگ ها

پت شاپ آتاپت: اول از همه شما باید دقت داشته باشید که دستمال کاغذی خوردن سگ ربطی به کمبود ویتامین، نامناسب و بی کیفیت بودن غذاش نداشته بوده است که اگر این دلیل خوردن دستمال کاغذی باشد باید حتماً دامپزشک بررسی کند و یک رژیم غذایی مناسب به سگتان بدهد و همینطور یکسری مکمل های غذایی به سگ بدهد که جسم سگ شما را تقویت کند.

سگ من عاشق دستمال کاغذی هست

راه های اصلاح سگ در خوردن دستمال کاغذی

قدم دوم اینه که شما باید دستمال کاغذی‌ها را از دسترس سگ خارج بکنید و جلوی دستش نگذارید و نتونه که هر جایی دوست داشت اقدام به این کار بکند، مخصوصا دستمال کاغذی رولی که حکم یک بازی را برایش دارد، پس حتما دقت کنید درب به دستشویی بسته باشد و حتی روی میزتان دستمال کاغذی نباشد، چون پنهان کردن دستمال اولین قدم آموزش است، مثلا شما می‌خواهید به بیرون بروید باید سگتان را داخل پارک گذاشته و درب پارک را بسته که سگ دسترسی به دستمال و جای دیگر برای خرابکاری نداشته باشد.

قدم سوم شما صاحب سگ این را همیشه یادتان باشد که یک سگ خسته اصلا حال و حوصله هیچ کاری را ندارد و دوست دارد استراحت کند و بخوابد، سوال اینجاست یعنی چی خسته باشد؟ یعنی اگر شما می‌خواهید سگتان دنبال دستمال کاغذی و دیگر اشیا نرود قبلش باید سگتان را به بیرون برده و با قدم زدن، دویدن و بازی کردن تخلیه انرژی سگتان را انجام دهید.

خوردن دستمال‌ کاغذی توسط سگ

قدم چهارم بعضی از سگ‌ها فکر می‌کنند دستمال کاغذی یک وسیله‌ی بازی است و این وظیفه‌ی شما است که بهش بفهمانید که بازی تو این نیست و اسباب بازی‌های تو چیز دیگریست، بهترین وسیله برای این آموزش استفاده از قلاده‌های ساده آموزشی است به سگ ما می‌بندیم و دستمال را به زمین پرتاب می‌کنیم وقتی سگ به سراغ دستمال رفت و بعد برداشت بهش یه نه می‌گویید و قلاده را کمی می‌کشید و به او می‌گویید بده به من و وقتی دستتان را گرفتید زیر چانه‌ی سگ و دستمال را پس گرفتید سریعا یک عروسک بهش میدید، مخصوصا عروسکی که دوست دارد پس شما اینجوری می‌توانید به سگتان یاد بدهید که وسیله‌ی بازی مناسبش چیست.

نکته‌ی دیگری که باید در نظر بگیرید و بدانید با یکبار تمرین چیزی درست نمی‌شود و همه روزه باید با سگتان تمرین کنید و برای سگتان وقت بگذارید.

حالا شما هم اگر مشکل دستمال کاغذی خوردن توسط سگتان را ناری دارید با ما در کامنت سایت در میان بذارید.

2/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *