مربی تربیت سگ

نگهداری از حیوانات به هیچ عنوان آسان نیست، پیدا کردن مربی باتجربه و حرفه‌ای تقریباً دغدغه تمامی افراد است. حیوان خانگی نیازمند رسیدگی و مراقبت است و شما باید بتوانید سگ خود را همانند نوزاد خود تربیت کنید تا از بسیاری رفتار ناپسند دوری کند. پیدا کردن بهترین مربی تربیت سگ نیز به همین راحتی‌ها نیست و شما نباید به هر فردی اعتماد کنید.

بهترین مربی تربیت سگ

بهترین مربی تربیت سگ

 

پیدا کردن بهترین مربی برای تربیت سگ اصلاً کار آسانی نیست البته اگر شما این کلیدواژه را داخل اینترنت سرچ کنید هزاران نفر برایتان بالا می‌آید و انتخاب آن‌ها اصلاً کار اسانی نیست.

حیوان خانگی شما دقیقاً حکم نوزاد شما را دارند و اگر فرد نامناسبی را انتخاب کنید حتماً به روح و روان توله سگ خود آسیب می‌زنید در نتیجه شما باید از این فرد مطمئن باشید.

یک نکته قابل توجه این است که هنگام تربیت حتماً حواستان به سگ باشد چون امکان دارد فرد کلاه‌ بردار و دزد از آب دربیاید.

با توجه به اینکه نگهداری از سگ بسیار پرطرفدار شده است تقریباً مراکز مختلفی برای این کار تأسیس‌ شده‌اند که شما می‌توانید مربی سگ خود را از آن‌جا انتخاب کنید.

بهترین مربی تربیت سگ باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

بهترین مربی سگ
بهترین مربی سگ

یک مربی تربیت سگ علاوه بر دانش و اطلاعات لازم باید تکرار فراوانی داشته باشد و با انواعی از سگ‌ها وقت گذرانده باشد.

به همین خاطر اگر مربی صبر و حوصله لازم این کار نداشته باشد نمی‌تواند به شما کمک کند و در نتیجه سگ شما درست آموزش نمی‌بیند.

سگ‌ها موجودات بسیار باهوشی هستند یک مربی باید بتوانید همانند معلم با استراتژی مناسب سگ را آموزش بدهد در غیر این صورت با خشکی و سردی نه تنها سگ آموزش نمی‌بیند بلکه از مربی فراری خواهد بود.

سگ باید بتواند با مربی خود ارتباط برقرار کند. مربی سگ نباید با دلسوزی و مهربونی زیاد با سگ برخورد کند و باید از همان ابتدا سگ احساس کند که باید از این فرد فرمان ببرد.

چه طور یک مربی سگ خوب و مطمئن پیدا کنیم؟

مربی سگ کیست؟

شما برای انتخاب بهترین مربی تربیت سگ باید هزینه پرداخت کنید پس انتخاب درست یک چالش بزرگ به حساب می‌آید که اگر اشتباه کنید دیگر این هزینه قابل بازگشت نیست.

متأسفانه زندگی در ایران چالش‌های بزرگ خودش را دارد برای مثال شما هیچ منبع دقیق برای پیدا کردن مربی حرفه‌ای نخواهید داشت و باید با حدس و گمان فردی را انتخاب کنید.

خوشبختانه امروزه در اینستاگرام می‌توانید رزومه مربیان را بررسی کرده و با افرادیکه با این مربی کار کردند نیز به گفتگو بپردازید در این صورت شاید فردی مناسب پیدا کنید و بعد از پیدا کردن به شما پیشنهاد می‌کنم حتماً با این فرد تلفنی صحبت کرده و از کار آن مطمئن شوید، خلاصه هر فردی را وارد خانه خود نکنید تا از شما سو استفاده نکنند. شما با تلفنی حرف زدن و سوال پرسیدن؛ می‌توانید از دانش این فرد آگاه شوید.

با توجه به وضعیت بد اقتصاد و تورم، دستمزد مربی هر لحظه در حال تغییر است و ما نمی‌توانیم قیمتی دقیق را برای شما مثال بزنیم و همه چیز به سگ و مربی تربیت سگ بستگی دارد از همه مهم‌تر اگر سن سگ شما بالا باشد کار مربی سختتر خواهد بود به همین دلیل هزینه بالاتری برای این کار دریافت خواهد کرد.

کلام آخر

آتا پت به شما کمک خواهد کرد تا بهترین مربی تربیت سگ خود را پیدا کنید، شک نکنید انتخاب یک مربی سگ چالش‌های خودش را دارد و شما می‌خواهید بچه خودتان را به دست او بسپارید پس حتماً فردی را انتخاب کنید که شما و سگتان را به هیچ عنوان اذیت نکند.

حیوانات روحیات بسیار لطیفی دارند برای همین مراقبت از آن‌ها کار هر کسی نیست.

4.9/5 - (24 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.